ШКОЛА BECLEVER

Освітній центр BeClever – це школа в новому форматі для діток, які прагнуть отримати знання та пізнання світу в повному обсязі і з задоволенням! В нашій школі проводиться навчання з індивідуальним підходом до кожної дитини за сучасними методиками і інноваційними матеріалами. Тому нудьгувати на уроках нікому НЕ доведеться.

Навчальні посібники використовуються кращих авторів освітньої програми, включаючи методики і стандарти НУШ. А також застосовуються авторські методики наших кращих вчителів. Дитина в стінах центру навчається необхідним шкільним предметам, але за індивідуальною програмою з творчим підходом.

Початкова школа BeClever – це школа, де кожен – успішна і гармонійна особистість! На сьогоднішній день, перед вступленням до першого класу, діти, які пройшли курс «Майбутній першокласник», впевнено зможуть навчатися в школах міста. Ми ж пропонуємо свою альтернативу звичайній школі. Якщо Ви шукаєте комфортний простір для навчання своєї дитини – ось наші топ 10 пріоритетів

  • Класи до 12 учнів.
  • Альтернативні методики навчання.
  • Індивідуальний підхід.
  • Підбір підручників і навчальних посібників.
  • Бінарні та інтегровані уроки.
  • Творчі майстер класи.
  • Висококваліфікований і доброзичливий педагогічний колектив.
  • Дружня обстановка.
  • Поглиблене вивчення іноземних мов.
  • Можливість кожного учня думати і діяти творчо.

За час роботи школи випущено більше 150 учнів, які змогли реалізувати свої знання і вміння в життя досить успішно. Ми цінуємо кожного свого учня, а потім щиро бажаємо, щоб він був розвиненою, багатогранною особистістю в сучасному суспільстві!

Бажаєте приєднатися до нас в 2021/2022 навчальному році?

Вартість:10000гр в місяць

У вартість навчання включені:

– Заняття за розкладом на час перебування дитини в школі з 9.00 до 14.00 5 днів в тиждень.
– Перебування в групі продовженого дня (з 13.00 до 18.00) входить у вартість навчання. Якщо дитина залишається після 18.00, питання вирішується за домовленістю з адміністрацією.
– Прийом дітей з 8:00, сама уроки починаються о 9:00, що зручно і комфортно батькам і дітям.
– У нас працює група подовженого дня до 18.00, що дозволяє виконувати домашні завдання і закріпити якісно вивчений матеріал з вчителем правильно, швидко і без проблем для батьків.

Єдиноразовий Реєстраційний внесок становить 10000 грн. на рік.

У центрі окремо оплачуються екскурсії, додаткові курси.

Ми співпрацюємо з приватною школою «Афіни», що здійснює діяльність з 1994 року на підставі виданої ліцензії МОН №318453. Документ дозволяє два рази в році учням проходить атестацію, отримаємо консультації з питань навчання в повному обсязі. На цій підставі дітям видаються документи державного зразка.

У школі викладаються основні предмети, в тому числі, на високому рівні англійська мова, ментальна математика, швидкочитання, підготовка до ДПА та ЗНО. Працюють творчі майстерні, проводяться заняття з музики, викладається ліплення з полімерної глини .